Szczyrk 9 II – 16 II 2019 r.


Szczyrk to malowniczo położona miejscowość w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie potoku Żylica i jego dopływów. Szczyrk wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę promującą walory pięknego Beskidu Śląskiego.

ZAKWATEROWANIE:

W ośrodku PANORAMA, w pokojach 3,4,5 osobowych, z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do internetu, z pełnym węzłem sanitarnym oraz  TV. Do dyspozycji uczestników sala sportowa ze stołami do ping-ponga, piłkarzyki, mini siłownia, bilard, sauna.

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie śniadania i kolacje szwedzki w formie bufetu, obiad dwudaniowy z podwieczorkiem.

PROGRAM:

Autokarowa wycieczka do Wisły. Zwiedzanie Muzeum Narciarstwa, skoczni narciarskiej im. Adama Małysza, pobyt w Aquaparku –Tropikana w hotelu Gołębiewskim, białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu – szusowanie na nartach pod okiem instruktorów, bitwa na śnieżki, lepienie bałwana,  ognisko z kiełbaskami, dyskoteki. Gry i zabawy sportowe na hali (piłka nożna, siatkówka itd.)

WARUNKI NARCIARSKIE:

Kompleks narciarski „Biały Krzyż” znajduje się w Szczyrku na malowniczo położonej Przełęczy Salmopolskiej (934 m n.p.m.) znanej również pod nazwą Biały Krzyż. Jest to jedno
z najpiękniejszych zakątków w Beskidach gdzie najdłużej leży śnieg.

Na miejscu znajdują się 2 wyciągi narciarskie: Wyciąg orczykowy „Biały Krzyż” – długość trasy ok. 300 m Wyciąg talerzykowy „Bartuś” – długość trasy ok. 200 m. Trasy zjazdowe są przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z nartami.

Tym co potrafią jeździć, bardziej wymagającym proponujemy Szczyrk Mountain Resort  Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Dysponuje nową 10-osobową koleją gondolową oraz dwoma 6-osobowymi  kolejami kanapowymi. Ośrodek obsługuje również sześć wyciągów orczykowych. Dowóz do wyciągów autokarem, który pozostaje na miejscu do obsługi grupy.

 ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

noclegi, trzy posiłki dziennie + podwieczorek (od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego), ubezpieczenie grupy NNW, dojazd i powrót autokarem, kadra pedagogiczna, opieka medyczna, instruktorzy narciarstwa, program K.O. całkowicie zawarty w cenie.

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

karnety narciarskie, sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie.

INFO:

¯ Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. (ok 25-30 zł/doba komplet – narty, kije, kask)

¯ Dla początkujących narciarzy możliwość wynajęcia indywidualnie instruktora narciarskiego – cena zależy od wielkości grupy.

¯ Karnety narciarskie ok. 50-70 zł/dzień  

Cena: 1150 zł