Grzybowo 24 VI – 4 VII 2023


Kolonie, na które zapraszamy do Grzybowa to doskonała propozycja wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W czasie 11 dniowego turnusu uczestnicy kolonii wezmą udział w specjalnie dla nich zaprojektowanych zabawach i grach terenowych oraz wycieczkach po okolicy. Odwiedzą Trzęsacz, Pogorzelicę. Kolejką wąskotorową pojadą do największego na Pomorzu Aquaparku. Wypłyną statkiem w rejs po morzu, a podczas Pirackiej Przygody nauczą się władania bronią, cumowania okrętu i wiele innych.

Miejscowość letniskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna, 6 km od Kołobrzegu. Grzybowo usytuowane jest dość niezwykle, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,30 – 1,00 m p.p.m.). Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m. Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo, podobnie jak cały pas nadmorski gminy Kołobrzeg, leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.


ZAKWATEROWANIE:

OW SZEKLA, w komfortowych pokojach o wysokim standardzie. Na terenie ośrodka znajdują się  basen zewnętrzny oraz sauna, boisko do gry w piłkę siatkową oraz koszykową, miejsce do grillowania (lub ognisko), sale do zajęć dodatkowych, salka kinowa, plac street workout, rowery miejskie, siłownia zewnętrzna, trampolina zewnętrzna, stół bilardowy oraz stół do ping ponga, kijki nordic walking


WYŻYWIENIE:
Cztery razy dziennie. Śniadania, kolacje w formie bufetu, obiad porcjowany, podwieczorek do obiadu


OPIS WYCIECZEK:

 • Wycieczka do Kołobrzegu – rejs statkiem po morzu, zwiedzanie latarni morskiej, zakupowe szaleństwo.  Piracka Przygoda –   dwu godzinna zabawa obejmująca między innymi: lekcje fechtunku, konkursy ciesielskie, taniec z balonem, waki na bomie, niesamowite konkursy z linami zawsze wzbudzające mnóstwo ekscytacji, nauka szant, cumowanie okrętu i wiele, wiele innych.
 • Wycieczka do Trzęsacza i Pogorzelicy – zwiedzanie Multimedialnego Muzeum Na Klifie. Każdy uczestnik otrzyma Europejski Certyfikat Pobytu na 15. Południku. Zwiedzanie ruin kościoła. Przejazd kolejką wąskotorową do Pogorzelicy – pobyt w największym na Pomorzu Aqua Parku, w którym znajduje się wiele atrakcji takich jak: pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów, basen SPA, basen boisko do gier, basen Dzika Rzeka, basen zewnętrzny, wodny plac zabaw dla dzieci z pirackim statkiem, Wodna Dżungla.

 

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

DZIEŃ 1

Wyjazd autokarem z miejsca zbiórki, przejazd do OW SZEKLA, zakwaterowanie, kolacja

DZIEŃ 2 – 10

*Wycieczki autokarowe *Dyskoteki *Spacery nadmorskim lasem i plażą wzdłuż morza *Baloniada *Neptunalia *Ognisko z kiełbaskami *Aktywności twórczo – plastyczne takie jak: tworzenie mydełek, doplatanie kolorowych warkoczyków, prace plastyczne z kamieni, muszelek *Konkursy z nagrodami

*Zajęcia sportowe *Gry uliczne *Plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne pod opieką wychowawców i ratownika.

DZIEŃ 11

Wykwaterowanie po śniadaniu, pożegnanie z morzem, prowiant na drogę, przyjazd na miejsce zbiórki


ŚWIADCZENIA zawarte w cenie:

 • zakwaterowanie, 10 noclegów,
 • cztery posiłki dziennie + prowiant na drogę,
 • ubezpieczenie grupy NNW (10 000 PLN),
 • dojazd i powrót autokarem turystycznym,
 • opieka wychowawców i ratownika,
 • pielęgniarka 24 h, doraźna opieka lekarska,
 • program, bilety wstępów.

ŚWIADCZENIA nie zawarte w cenie:

Wszelkie nie wymienione wprost świadczenia w punkcie „Świadczenia zawarte w cenie” są świadczeniami odrębnie płatnymi
w szczególności: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, ubezpieczenie bagażu

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Usługi turystyczne świadczone będą w grupie. Minimalna liczebność grupy to 40 uczestników.
 • Wiek- od 8 lat

Usługi turystyczne nie są dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

cena 2590 zł